Kryšpín

Jak nazvat podnikatelku která po kolapsu zaměstnance místo k lékaři jej odveze do lesa?

Tam jej pohodí, kde po několika dnech byl nalezen náhodným chodcem mrtev. Stalo se ve velkopolském území v továrně na výrobu futrálů pro nebožtíky, zaměstnanec byl Ukrajinec 35 let doma 3 děti. Tolik denník Gazeta Wyborzca.

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi Ukrajince zaměstnávala na černo a nechtěla, aby se na to přišlo. Dopustila se trestného činu neposkytnutí pomoci, takže k soudu s ní. Jak ji nazvat? Nenapadá mě nic jiného než svině. Ať mi prasátka prominou.

Další odpovědi
yuko

Nevim, jak ji nazvat, cetla jsem to vcera. Urcite si zaslouzi vice, nez tech uvedenych 5 let vezeni. Sobec a vrah zaroven. Myslela jen a jen na svuj prospech. Je mi lito te pozustale rodiny.