Maty M

Jak natáčet video bez držení mobilu v ruce?

Ahoj!
Natáčím video na YouTube, ale potřeboval bych poradit.
Potřebuji natočit prostor na stole (neřeště co natáčím) a zároveň mít obě ruce volné. Dát mobil na knihy je blbost, ve videu jsou pak názvy knih. Pomůžete?

Díky ❤️

Odpovědi
Kepler

Třeba dát mobil na stojáka do malé krabičky a volný prostor v krabičce něčím vycpat.

Kelt

No tak si nějaký držák na mobil udělej. Potřebuješ nějakou základnu a na ni dáš držák, kde můžeš nastavovat výšku i úhel natočení a nějaké uchycení. Dobře by to šlo udělat ze stavebnice Merkur. A nebo si dej mobil na knihy a zakryj názvy knih. Stejně tak můžeš použít různé krabice a pod.

Emefej

YouTuber a nemáš stativ?

aliendrone

Youtuber? Bez stativů, bez světel a rozptylových clon, bez mikráků, bez dronů? Gmm, no jde to, ale musíš si umět poradit. Co zavěsit mobil provázkem na lustr nad stolem (a pokud stůl není pod lustrem, tak ho pod něj posunout)? Nebo jinak zapojit mozek, znáš to, bez zapojení mozku si nezavážeš ani tkaničky. ;) :D :D