Kakamilula

Jak nastavit Smartscreen filtr, abych mohla stahovat filmy do notebooku?

Po koupi nového notebooku mi při pokusu o stažení filmu nejde film stahnout… hlásí mi to: Soubor … není bezpečné stahovat, filtr SmartScreen ho zablokoval…
Můžete mi polopaticky napsat, co mám nastavit, aby to šlo stáhnout?:) Předem děkuji…

Odpovědi
Petr70CZ

Tímot ho úplně vypnete:
Ovládací panely → Všechny položky → Zabezečení a údržba → Zabezpečení → Windows SmartScreen → Změnit nastavení → Nedělat nic.
Ale pamatujte, že při normálním stahování filmů to ve výchozím nastavení nedělá žádné problémy, takže bych si rozmyslel, jestli ty vaše filmy nejsou zavirované. Někdo je totiž musel nahlásit.