Dan007

Jak nastavit reklamu ve videu na Youtube? (odstranění znovu přehrání kousku videa před reklamou)

Dobrý den,

za nedlouho budu do svých videí na Youtube vkládat reklamu. Zajímalo mě, jestli když dám do videa reklamu v nějakém čase, tak jestli až reklama zkončí, tak jestli se dá nějak vypnout, aby se video neposunolu asi o 5 sekund zpět. Myslím tím takovéto připomenutí. Jde prostě udělat, aby po zkončení reklamy video pokračovalo plynule dál bez časového posunu?

Odpovědi
jáára

Na youtube jsou reklamy? Nikdy sem tam žádnou neviděl.

anonym

reklama Skončí, SKONČENÍ reklamy

Slovo zkončit neexistuje.