kurec

Proč je na www.youtube.com reklama na Youtube?

Doopravdy se mi v reklamě místo nějakého výrobku od nějaké firmy zobrazí prostě animace loga youtube, jaký to má účel?

Odpovědi
Tw!st

Je to vyplnění reklamního prostoru pro inzerenty služby inzerentů Adwords pro Youtubery služby Adsense. Jednoduše se to zobrazí, když Youtuber zadá reklamní jednotku do svého videa a Adwords pro ni nenalezne relevantní inzertní kampaň. Google, jakožto majitel Youtube, Adwords i Adsense si to může dovolit.