Václav Mašek

Jak nastavit Photoshop cc na zobrazení výběru v cm?

Odpovědi
anonym

Bohužel nemám jak otestovat ve Fotokrámu cc,
pokud je to alespoň trochu podobné jako ovládání GIMPU zde je jednoduchý video návod jak se s numerickým zadáváním výběru v centimetrech pracuje v tomto editoru → https://youtu­.be/46RUILS6xzw

anonym

co je myšleno tím „výběr v cm“ tím zřejmě nemáte na mysli že byste zadával třeba obdelníkový výběr místo myši číselným vyjádřením v centimetrech, tak to ale zní, takže co je tím přesně myšleno ?

anonym

jde jen o to zadat rozměry rastrové grafiky kombinací cm a dpi ?