Retko

Jak nastavit Operu vychozim vyhledavacem??

Dik

Nejlepší odpověď
Sancha

Otevřít operu.
1.Jděte do Menu → Nastavení → Nastevení (nebo stiskněte Ctrl + F12)
2.Přepněte na záložku Pokročilé volby
3.V lévém sloupci zvolte monžnost Programy
4.Zaškrtněte volbu „Při spuštění Opery ověřit, je-li výchozím prohlížečem“
5.Detailní nastevení si můžete určit po kliknutí na Podrobnosti

Další odpovědi
IK

Někde v ovládacích panelech hledej možnosti internetu (podle operačního systému se to bude mírně lišit).

lukas.zmizik

Ju spustíš a ona se sama zeptá, zda ji chceš jako výchozí. Pokud se nezeptá, pak už výchozí je.