Petr87

Jak nastavit náhledy na hlavní stránce YouTube?

Dobrý den. Jsem asi úplnej debil, ale už si nevím rady. Když si otevřu YouTube, na hlavní stránce mi to nahází doporučená videa nebo i případně nová videa od uživatelů které mám v odběrech. Problémem je, že kdysi jsem měl tyto náhledy čtyři vedle sebe, pak to od jisté chvíle samo překlaplo na tři vedle, a od včerejška samovolně na dvě vedle sebe (viz přiložené foto). Prolezl jsem komplet Nastavení ale nikde jsem tam nenašel kde si můžu nastavit počet náhledů videí vedle sebe. Věděl by někdo prosím jak na to?

Odpovědi
elkon

Je to dáno velikostí zobrazené plochy. Když mám obraz přes celý monitor, mám obrázky 4, když kliknu na zmenšení, mám 3. Mám monitor 22´´.