Jak nastavit na facebooku to že jste s daným uživatelem přítel, ale nevidíte jeho aktivity ?

Jak nastavit na facebooku to že jste s daným uživatelem přítel, ale nevidí vás online ani že něco komentujete ani jeho zeď vůbec nic…

Odpovědi
hanculka

ten člověk si nastaví v hlavní liště hlavního menu zabezpečení- vlastní- a napíše si koho nechce aby ty příspěvky viděl ale také to jde že je můžou vidět jenom přátelé nebo všichni.