sowa

Jak nastavit čas a datum u nové TV JVC s integrovaným satelitním přijímačem připojené na satelit?

V Nastavení je možnost nastavit čas manuálně, ale nereaguje a automaticky se to také samo nenastaví. U Programového průvodce je stále datum 1. 1. a programy mají špatný čas.TV i satelitní příjem nám nainstaloval technik od SKYLINKU začátkem prosince a vše bylo v pořádku. Ta chyba se objevila od Nového roku.

Odpovědi
Edison

Bylo by fajn aspoň napsat o jakou TV se jedná, jestli máte satelidní přijímač integrovaný v TV nebo samostatný STB, jestli jde o nastavení televizoru, nebo toho samostatného STB… Jak se systém chová při nastavení pozemního nebo kabelového vysílání…

Edison

Bože.. Jak podle toho mám asi najít návod?? TYP!!!

sowa

V návodu jsem nic nenašla,ale už se mi podařilo problém odstranit „selským rozumem“ – odpojit ze zásuvky a za chvíli zapojit.Je to vlastně restart a už je to dobrý. Ale díky za snahu a podporu.