Kelt

Jak nastavím tapetu na PC, aby se mi na tom nic nezobrazovalo?

Nevím proč, dříve jsem si nastavil tapetu podle něčeho a měl jsem to na obrazovce. Kolem bylo pár ikon a jinak nic. Teď jsem to udělal stejně, ale po rolování se mi ukazuje nabídka internetu a vše možné. A když na ikonu sáhnu myší, hned se na její místo dostane další ikona. Takže tapeta není vidět. Asi mám něco v nastavení prohlížeči nevím. Děkuji za rady.

Odpovědi
led

Zrušte si v nastavení automatické zrovnávanie ikon