Wifina

Jak napsat klukovi ze třídy, že ho miluji?

Je mi 12

Nejlepší odpověď
quentos

Projít si zdejší archiv, otázka už tu byla stokrát. (Na věku ani pohlaví nezáleží, pořád k tomu stačí dvě slova a tečka.)

Další odpovědi
Hlada

Takto ne!!!
K čemu mu má být taková zpráva dobrá? Jakou máš jistotu, že ji nezneužije? Své sympatie mu můžeš vyjádřit chováním, povídáním, kamarádstvím, rozhodně ale ne písemně!

Edison

Majlem, SMSkou, Tweetem, FB, Messengerem nebo něčím píšícím na papír. Asi bych použil i obálku.

da ny

Nech si „zajít“, možná si ušetříš odmítnutí a vyhneš se možnému výsměchu.
Věnuj se učení a zálibám, čti knihy.
Pokud jsou sympatie vzájemné, tak se to možná vyřeší samo.

dubraro

1/ Úplně stejně, jako to píšeš sem.
2/ To přejde, neboj.