luca2004

Jak napsat k žádosti o ID že jsem nedělala výdělečnou činnost?

Dobrý den,
Mám elektronicky podanou žádost o invalidní důchod (skrze psychiku).
A bohužel formulář měli nastavený tak, že to nešlo odeslat bez uvedení konce výdelečné činnosti(žádnou jsem ještě neměla) ale jelikož to nešlo jak už jsem psala odeslat dala jsem tam datum(kdy jsem ukončila školu)
Poté mi volala z důchodové ženská, kde to vše na mě vyvalila a pořádně mi to nevysvětlila, jen říkala, že to mám někam napsat, že jsem teda výdělečnou činnost neměla ale absolutně nemám kam.
Když jsem se je na duchodovým snažila kontaktovat, dělají najednou mrtvého brouka, neodepisují na email a na telefoní výzvy taky bez reakce.
Nevíte někdo jak a kam to tedy napsat?
mockrát děkuji.
Hezkou klidnou neděli.

Odpovědi
elkon

Zajít na Správu sociálního zabezpečení osobně a tam vše vyřídit rovnou.

cappuccino

Posli to na stejnou adresu jako jsi posilala formular, ale zadej tam sva data a napis, ze je to dodatek k jiz odeslanemu fomulari.

da ny

Na OSSZ můžete zajít osobně.
Můžete si vyzvednout a vyplnit formulář tištěný.
Asi tam „ta ženská“ nechápe, že někdo neví, kam by měl napsat, že
nikdy nepracoval. Kolonka pro vyplnění zaměstnavatele tam není?