Poradíte, jak napsal e-mail do rozhlasu?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak napsat email do radia k tématu? Děkuji za odpověď Vojtíšek

Jak napsat email do radia

Nejlepší odpověď
annas

Dotaz je příliš obecný. Doplňte, co chcete napsat, pak poradíme. Do kterého rozhlasu? Je přece několik stanic.

Odpovídáte na něco, nebo se ptáte.

Téma – kl diskuzi

1. Odpovídáte na anketu či soutěž , např. co je řeřicha. V e-malu napíšete, že odpovídáte na soutěžnl otázku z pořadu Polopatě. Správná odpověď je za b) řeřicha je rychle rostoucí bylina.
Uvedete adresu.

2. Nebo chcete vědět, zda budou vysílat nějaký pořad a kdy. Požádáte o sdělení, poděkujete.

Nevím, na co se chcete ptát.
Téma je přece to, o čem píšete, co chcete vědět. Nikdy jste ve škole nepsal slohovou práci, třeba . na téma – Jak jsem prožil Vánoce? Má nejoblíbenější kniha apod.

Další odpovědi
elkon

Normálně, najdeš jejich mailovou adresu a napíšeš co potřebuješ.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Jak téma položit dotaz