Jirka R

Jak namíchat „suché martini“ v českých podmínkách? A nejlépe z čeho?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Vybereš si, s čím ho chceš namíchat a namícháš ho namícháním. Inspiraci najdeš na webových stránkách či v odborné literatuře.
Nakoukni třeba na: http://search­.seznam.cz/?aq=0&oq­=such%C3%A9+mar­t&sourceid=szn-HP&thru=sug&q­=such%C3%A9+mar­tini

Další odpovědi
mojitek

Postačí Martini extra Dry kterým jen kápnete do vymražené V shape sklenky(klasická koktejlka) a omokříte vn.okraje,to pak zalijete kvalitním ginem(který jste si ofrapoval v mích.sklenici s ledem).Přidáte zelenou olivu bez pecky kterou buďto vložíte na dno sklenky nebo napíchnete na kokt.párátko a vložíte do sklenky.Někdo tento drink míchá celý-ale to je dle mě zbytečné,nesmys­lné.ps:brčko se nepřidává.Dobrou chuť
Doplňuji:
jinak poměrově to je cca 0,5 cl Martini + 5 cl ginu.V případě,že nebude k mání oliva tak se vkládá citr.kůra