Elk

Jak naladit kytaru

Existují nějaké elektronické ladičky? Taky bych chtěl vědět, jestli mám správně napnutý krk na el. kytaře.
Doplňuji:
Hrát na ni umím, ba i zpívat, ba dokonce psát písničky – pouze pro sebe, – ale chtěl jsem vyzkoušet el. ladičku a taky se mi možná prohnul na el. kytaře krk a musím ho dotahovat.

Nejlepší odpověď
Terryle

Elektronicka ladicka se da poridit v kazdych hudebninach, od par stovek nahoru… a existuje i pocitacova ladicka (http://www.sof­tpedia.com/prog­Download/AP-Guitar-Tuner-Download-89631.html), ke ktere musis mit mikrofon. Na akustiku mi funguje spolehlive :)

Zdroj: http://terryle­.bloguje.cz/862864-pocitacova-ladicka-pro-zapomnetlive-kytaristy.php

Další odpovědi
salsa verde

ano dá se koupit digitální ladička, prodává se třeba v hudebninách, ceny se různí.

pondělí

na správné vyladění je potřeba mít „UŠI“
pokud jsou vlastní je to lepší,
jinak jak je krk neupenvěn,kytara se nevyladí,
ale co na nějaké drnky brnky u ohně člověk nemusí mít virtuozně naladěno

lufinka

ty neumíš na kytaru no přece tam máč tlačítka no ty si posuneš jak potřebuješ to je vše

vagra

V prodejnách hudebních nástrojů,prodávají i ladičky.
Krk na kytaře se nenapíná,napínají se struny.