Kelt

Jak najít zdroj, ze kterého jsem čerpal?

Probírám dokumentaci, vytištěné stránky a některé informace jsou zajímavé, tak bych si je chtěl ponechat. Bohužel se těch papírů potřebuji zbavit, tak si myslím, že existuje možnost opsat někam část textu s tím, že mi to vyhledá původní článek a já si ho uložím a upravím na počítači. Zkoušel jsem Google, ale ne všechno se tam dá najít. Poradíte někdo? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pokud jde o články, tak na webu příslušného periodika nebo v nějaké službě, která zpracovává články. Dotaz je potřeba formulovat podle klíčových nebo charakteristic­kých slov.

Další odpovědi
JežíšKristus

Napiš, že se ti dané informace zjevily ve snu.

podger

Tedy lhář jsi jako špatnej, ale poradím ti.
Nauč se google operátory
https://linki­.cz/vyhledava­ci-operatory-google/
Děkovat nemusíš. Budeme dělat, že se to nestalo