OptieX

Jak najít konvenční masáž od hezké masérky?

Zdravím, jakým způsobem by šlo vyhledat v Praze masáže? Konvenční, ale aby to bylo od milé dámy? Existuje postup, jak zjistit, kdo mi bude masírovat záda ☹

(BTW – jsem atraktivní, ale z kombinace důvodů v docela vysokém věku(kolem 30ti…nezkušený)
Já prostě bych chtěl něco na pomezí masáže a erotické masáže. Nechci erotickou masáž, ale nechci „děláme to striktně pro masáž, tuto masáž.“(Aloe streslej jsem…). Divný, co?

Reply: Aspoň ten Dráp odpověděl zhruba ok, a mě stačí, když jí nebude 105 let. Keplere, to už je horší, ale jelikož je to ZÁVAŽNÝ problém, a probral jsem se, tak to teď systematicky řeším. Doteky mi chybí a nejdu atam ale abych se udělxx. zjenteku? Jdi se bodnout, jo? Aspoň ten svůj pocit máš, když slyšíš, že někdo začal pozdějš. Garantuju ti, že teď na mě může HODNĚ holek „oči nechat.“ Ty hezčí, než já, nebudeš. Můj problém byl hlavě 🙂. (Teď) vidím, že jsem štíhlej, vysokej, umím se oblíkat jako frajer, navíc chytrej, a navíc mám ty osobnostní vlastnosti, co holky okouzlujou. (BTW, nemám narcisismus, snad se teď objektivněji porovnám s okolím, než dřív. Jdi. Se. Bodnout. Nulko. A to nebudu psát další možnosti, jak tě přečíslit, ale nerad se uvedeš do strachu 🙂. Takže to nějak okecáš.(Ego se brání, tak to funguje). Vymysli si reakci :D.

Nejlepší odpověď
Drap

Ujasnit si co vlastně chceš a jít zkusit. Každému se přece líbí jiná masérka. Jak poznáme, která by se líbila tobě?

Další odpovědi
Kepler

Tak to si budeš muset ujasnit sám ve „vysokém věku(kolem 30ti…nezkušený)“. Když jsi atraktivní, tak problém bude asi jinde.

veselator1

No, já si myslím, že ve většině klasických masážních salonů si moc nemůžete vybírat kdo vás bude masírovat. Pokud vám ale jde o vzhled masérky, tak bych být vámi spíš zkusil erotické masáže. Takové nabízí třeba tady – https://mataha­risalon.cz/cs Když se tam objednáte, tak si přímo můžete vybrat i konkrétní masérku, což je asi přesně to, co hledáte. :)