Brytass

Jak najít holku podle fotografie?

Nemáte někdo nějaký nápad, jak najít holku podle fotografie? Nevím jak se jmenuje, ale mám ji vyfocenou:D. Nebylo to tak, že jsem za ní běžel a křičel na ní, aby udělala nějakou pozici, abych si ji mohl vyfotit. Natáčel jsem video a nenápadně jsem ji natočil a potom jsem vytáhl fotku z toho videa.:D

Budu vděčný za každou radu:D

Odpovědi
bolak

to je ta z toho myšíka? najdi si na facebooku všechny stránky týkající se myšíka a projeď všechny lidi který maj ty stránky v přátelích, případně to tam pro jistotu ještě připíchni vzkaz..

pak můžeš pokračovat i mimo facebook, je totiž velká šance, že bude na nějaké z nich pravidelnej návštěvník… a nebo aspoň že ji tam třeba pozná někdo z lidí co tam byli s ní a daj jí vědět..

Drap

Jedině si dát inzerát, nebo chodit dům od domu.

Quimby

občas by mohlo pomoct dát tu fotku prostě vyhledat googlem, ale neni jednoduší se přístě prostě zeptat?

arygnoc

pozor na to, aby to zo strany snímanej/fotenej a hľadanej osoby nebolo vnímané ako stalking.

uvedomte si, že aj zverejňovanie fotografií (tvárí) osôb do 15/18 rokov je regulované zákonom.

petra15

:)