PetraGizová

Jak najdu partáka na sport?

Ahoj, jak najdu partáka na sport?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud máš mobilní telefon zkus používat appku Endomondo, Runtastic nebo ještě lépe Fitocracy = je to v podstatě sociální síť pro sportovce, snadno tam najdeš sparing partnera/ku

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=GhdrYVsmpHs

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Nejdřív se ho snaž smyslně „okouzlit“. Pak třeba snese i nějakou tu „fyzickou námahu“.
Pochopitelně pokud Ti jde o muže.:-) U žen pak spíše vhodnou konverzací. ☹

Smackdown

www.seznamka.cz a klikni na kategorie,pokud nic ti nevyhový,tak si napiš inzerát na www.annonce.cz.

autacek

A odkud jsi? Jinak můžeš zkusit facebook, zájmových skupin tohoto typu je tam spousty. 🙂