Molva

Jak nainstalovat aktualizaci map GPS u TOM TOM?

Chci si z netu stáhnout aktuální mapy a nevím, jak to potom do navigace nainstaluju. Můžete mi někdo poradit? Případně, kde nejlépe zdarma stáhnu mapy Evropy? (Maďarsko a Chorvatsko)
Předem děkuji
Doplňuji:
Jo a jak velké (kolik MB) ten soubor asi má???

Odpovědi
mosoj

http://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=toolbar-instant&hl=cs&i­on=1&qscrl=1&nor­d=1&rlz=1T4GGHP_csCZ434C­Z435#hl=cs&gs_nf=1&qe=YW­t0dWFMSVpBQ0Ug­TUFQIFQ&qesig=MIZ-ey7osowF2iARo_ut­xA&pkc=AFgZ2tkMlzkO-utZQX7byfJkfqBLyr­fZ88D57mP2G_6R2l0W8E0WNyh­wy_nsGkKAi1jER­las5pBsPVyDOjym_fVD84ZbK­oKglg&cp=17&gs­_id=g&xhr=t&q=ak­tualizace+map+tom­tom&pf=p&qscrl=1&nor­d=1&rlz=1T4GGHP_csCZ434C­Z435&sclient=psy-ab&oq=aktuaLI­ZACE+MAP+T&gs_­l=&pbx=1&fp=1&i­on=1&biw=1213&bih=774&ba­v=on.2,or.r_gc­.r_pw.r_qf.&cad=b