fofbal

Jak nahlížíte na "Pět Tibeťanů"možno-li ze zkušenosti

Hlasujte v anketě

Odpovědi
poa.li

Ano

Ano. Praktikuji je už asi půl roku. I když jen jednou denně, citelně se mi za tu dobu zvýšila fyzická kondice a duševní pohoda – pocit štěstí. A to i tehdy, když se na cvičení příliž nesoustředím. Cvičím alespoň jednou denně. Změny jsem začal cítit asi po 14 dnech cvičení. Nad účinností pěti tybeťanů nevycházím z údivu. Vřele doporučuji.

fofbal

Ano, opravdu je to výborně progresivní. Rada- první cvik- točení jako derviš provádějte jako poslední .fofbal