potížistka

Jak na zdravé vlasy

Dobrý den, jaké jsou nejlepší konkrétní vitamíny pro vlasy, proti padání, třepení atd…

Odpovědi
marci1

Již vícekrát zodpovězeno 🙂
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=zdrav%C3%A9%20vla­sy

gecco

Proti padání je nejlepší podlaha (to se pak dá zamést, vysát…).
Proti třepení je pak nejlepší ty konečky ostříhat… *)
😉
Hele – nikdo tady neznáme zdravotní stav tvých vlasů a ani tvůj – co kdyby sis zašla k dermatologovi???
😉
___
*) koneckonců – jsem toho nejlepším důkazem – vlasy mi nepadají a jejich konečky se netřepí… A když je úplněk (příliv), dokonce lze mé vlasy i nahmatat…
;-DDD