Jak na ty vedra?

mam tolik prace,ze nevim kde zacit,ale diky tem vedrum nejsem scopna ani zvednout palec,

Nejlepší odpověď
rynek878

Já bych doporučoval takovou bouřku a déšť jako se přehnal před půl hodinkou u nás v Libereckém kraji,teď je 23°C a je příjemně.
Doplňuji:
krupobití a přívalové lijáky Vám nepřeji, ale pořádný déšť to ano.

Další odpovědi
1popelka1

Rynku, tak to vám závidím, u nás za celý týden ani kapka, ale o pět kilometrů dál padaly kroupy, jak já záviděla, aspoň by se pročistil vzduch… Teď máme ve stínu 32 a to je teprve 9 ráno.
Doplňuji:
Teď zjišťuji, že jsem neodpověděla na otázku. Mám pracovní povinnosti,takže celý víkend budu zavřená doma, ale vzhledem k horku mi to zas až tolik nevadí, občas kouknu tady na stránky a pak zase do papírů.. hodně piju vodu z kohoutku a vycházím ven až večer.

kropitko

Mám tak hodného muže,že šel a od známých vypůjčil mobilní ochlazovač,když do něj nahážu led,tak chladí jako blázen. Teď ho mám právě otočený na sebe,tak to docela jde…je to zároveň i ventilace a zvlhčování vzduchu,tak je mi konečně trochu lépe.

anonym

Tak to ja taky,jenom funim a hekam,ale dnes byla v noci takova bourka a lijavec,ze ted je pod mrakem a ja snad dnes rodine udelam i obed,ktery nemeli tyden,jen same salaty,uz se vsichni tesi.
Doplňuji:
DENCO bacha na anginu!!

Denča

To ja mam v lednici studenou vodu a kazdou chvili se chodim napit.Taky se 2× denne sprchuju studenejsi vodou.A snazim se byt doma,protoye venku je to fakt k nevzdryeni.
Doplňuji:
Tady jsem jeste nasla na internetu neco.Nevim jestli to pomuze nezkousela jsem to.

http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/14489-7-tipu-jak-doma-prezit-tahle-horka

annas

Rynku, opět jste nás předběhli. Takže dnes mají podle regionální předpovědi přijít k nám v odpoledních hodinách ošklivé bouřky s přívalovými dešti a krupobitím.

ten který je

No my Pražáci dostáváme zabrat,tady jak v peci a ani kapka.Asi nás pámbíček nemá rád.:-)

bubukaa

pomalounku si zvykej a chod třeba ve spodním prádle hodně se sprchuj a práci si rozděluj po malích kouscích a pracuj hlavně ráno a večer a dopoledně když je největší vedro nic nedělej

tyna.ryglova

Ahoj, mám to úplně stejně. Když je vedro, tak se mi vůbec nic nechce. Doma se ještě jakž takž donutím, ale v práci to bylo peklo a tam něco dělat prostě musím 😁 . Letos jsem si koupila do kanceláře ochlazovač vzduchu a je to mnohem lepší, takže doporučuji, je to super řešení. Ochlazovač je malý a nestojí moc peněz. Podívej se na https://www.tes­tino.cz/ochla­zovace-vzduchu mají tam udělané pěkné srovnání různých ochlazovačů. Já mám Ardes R04 a kancelář mi zvládne bez problému vychladit.