Avatar uživatele
anonym

Jak na ty vedra?

mam tolik prace,ze nevim kde zacit,ale diky tem vedrum nejsem scopna ani zvednout palec,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym, rynek878 před 5031 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já bych doporučoval takovou bouřku a déšť jako se přehnal před půl hodinkou u nás v Libereckém kraji,teď je 23°C a je příjemně.
Doplňuji:
krupobití a přívalové lijáky Vám nepřeji, ale pořádný déšť to ano.

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Rynku, tak to vám závidím, u nás za celý týden ani kapka, ale o pět kilometrů dál padaly kroupy, jak já záviděla, aspoň by se pročistil vzduch… Teď máme ve stínu 32 a to je teprve 9 ráno.
Doplňuji:
Teď zjišťuji, že jsem neodpověděla na otázku. Mám pracovní povinnosti,takže celý víkend budu zavřená doma, ale vzhledem k horku mi to zas až tolik nevadí, občas kouknu tady na stránky a pak zase do papírů.. hodně piju vodu z kohoutku a vycházím ven až večer.

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Mám tak hodného muže,že šel a od známých vypůjčil mobilní ochlazovač,když do něj nahážu led,tak chladí jako blázen. Teď ho mám právě otočený na sebe,tak to docela jde…je to zároveň i ventilace a zvlhčování vzduchu,tak je mi konečně trochu lépe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to ja taky,jenom funim a hekam,ale dnes byla v noci takova bourka a lijavec,ze ted je pod mrakem a ja snad dnes rodine udelam i obed,ktery nemeli tyden,jen same salaty,uz se vsichni tesi.
Doplňuji:
DENCO bacha na anginu!!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Denča

To ja mam v lednici studenou vodu a kazdou chvili se chodim napit.Taky se 2× denne sprchuju studenejsi vodou.A snazim se byt doma,protoye venku je to fakt k nevzdryeni.
Doplňuji:
Tady jsem jeste nasla na internetu neco.Nevim jestli to pomuze nezkousela jsem to.

http://www.pro­zeny.cz/magazin/by­dleni-a-zahrada/poradme-si/14489-7-tipu-jak-doma-prezit-tahle-horka

Upravil/a: Denča

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Rynku, opět jste nás předběhli. Takže dnes mají podle regionální předpovědi přijít k nám v odpoledních hodinách ošklivé bouřky s přívalovými dešti a krupobitím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

No my Pražáci dostáváme zabrat,tady jak v peci a ani kapka.Asi nás pámbíček nemá rád.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bubukaa

pomalounku si zvykej a chod třeba ve spodním prádle hodně se sprchuj a práci si rozděluj po malích kouscích a pracuj hlavně ráno a večer a dopoledně když je největší vedro nic nedělej

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Ahoj, mám to úplně stejně. Když je vedro, tak se mi vůbec nic nechce. Doma se ještě jakž takž donutím, ale v práci to bylo peklo a tam něco dělat prostě musím 😁 . Letos jsem si koupila do kanceláře ochlazovač vzduchu a je to mnohem lepší, takže doporučuji, je to super řešení. Ochlazovač je malý a nestojí moc peněz. Podívej se na https://www.tes­tino.cz/ochla­zovace-vzduchu mají tam udělané pěkné srovnání různých ochlazovačů. Já mám Ardes R04 a kancelář mi zvládne bez problému vychladit.

před 1361 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek