Vlk-Antik

Jak na to?

Mám not s Vin 7.Dřív mi šlo v programu Movie Marker přidat do natočeného videa hudbu.Pak musel not do opravy,byl ještě v záruce a když mi byl vrácen,tak jsem si Movie Marker musel sám dodatečně stáhnout.Od té doby mohu video stříhat,vkládat do něj název-přidávat titulky-vše maká OK,ale když vložím hudbu-tak se program na krátko rozjede a pak se sekne a ukáže se ikona-kde se mi prý ukáže proč k tomu došlo.Bohužel ani po půl hodině se nic neděje-stále se něco hledá.Zkoušel jsem přidávat hudbu jak do avi-tak do mp4.A nic. Co je špatně? Nebo použít jiný program?Jestli jo-tak prosím který? Děkuji s pozdraven Vlk

Odpovědi
beer

Spoj se tedy s opravnou a reklamuj to. Movie Maker je součástí Win a musí makat !!