Jak na to?

Dobrý den, mám nejlepšího kámoše, ale ten už dvakrát propadnul o stupeň níže a školu musí letos opustit, a já nevím jak si najít nového, protože se ten můj (za chvíli bývalý nej kámoš) asi bude i stěhovat. poraďte jak si najít nového. jestli tu je -někdo komu je cca 13 let a je z Frýdku-Místku tak napište rád se s vámi poznám!
Napište jak bych si měl nového najít…

Odpovědi
venkovan

Těžko se radí na dálku. Ale zkusil bych nějaké zájmové kroužky z oborů které tě baví. Chce to chvilku čas než se vše zas usadí. A není to v životě nic neobvyklého, že se s přáteli rozcházíme a nové nalézáme.