Bella001

Jak na stažení hudby z filmu bez střílení, mluvení a podobně?

Líbí se mi z filmu hudba. jenže do ní zasahují slova a na internetu nemůžu dohledat tu hudbu beze slov. Je nějak možné si ji stáhnout beze slov, střílení a podobně? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
elkon

Zkusit stáhnout celý film a pak se pokusit např. pomocí programu DVD Fab a DVD Shrink oddělit zvukovou stopu. No a pak už je to snadné vystřihnout potřebnou část audio stopy. Třeba v Audacity. Ale jestli je zvuk namixován dohromady, tak máš smůlu.

iceT

No, a co takhle si zjistit, co je to za skladbu, třeba pomocí Shazamu, nebo pomocí informací o filmu?