Mikis71

Jak na sportovní sázení?

Čau lidi, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaká kalkulačka kde zadám kurz např. 1.4 za 100 Kč, a kdyby to nevyšlo, tak abych si to pojistil sázkou na soupeře, na který je vypsaný kurz 2.2.
Existuje na to kalkulačka?

Odpovědi
Dochy

Zdá se, žes nepochopil matematiku sázek. Základ je, že klient dlouhodobě prohrává ať dělá co dělá, jinak by sázková kancalář zkrachovala. Základem je, že součet pravděpodobností násobených kursem pro každou variantu je menší než 1. Jediná možnost jak s jistotou zvítězit je odhadovat pravděpodobnosti výsledků dlouhodobě lépe než profesionální bookmakeři sázkové kancaláře. Jiná možnost jak zvítězit je zkrátka mít víc štěstí než rozumu. -sázet na všechny možnosti a věřit výhře je bláznovství (může vyjít jen pokud v sázkové kancaláři pracují idioti)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.