hady17

Jak na pevnější prsa?

Nevíte někdo jak dopracovat k menším,pevnejsim prsům? Diky moc

Nejlepší odpověď
briketka10

Všichni mi dříve říkali, že po černém pivu a tatrankách
mi narostou a nenarostly.
Černé pivo jsem pila, tatranky jedla a nic. Nikdo mi neřekl,
jaký druh těch tatranek to má být. V tom bude ten problém. 😁

Údajně
Co je malé, to je hezké. operačně by to šlo, každému, komu
vadí velikost ňader.

http://www.esthe-plastika.cz/za­kroky/prsa/zmen­sovaci-operace-prsu-redukce

Další odpovědi
Drap

Bez chirurgického zákroku velmi obtížně, pokud je to vůbec možné.

pusinka50

Dříve se říkalo, že je nutné nosit podprsenku, jinak ňadra povolí a budou povislá. Nyní zase čítám, že naopak se doporučuje podprsenku nenosit, že se ňadra samovolně zpevní, když v nich budou pracovat svaly. Čert aby se v tom vyznal. Naše babičky sice podprsenku nosily, ale chyběly jim informace, jak vybrat správnou velikost. Takže nosily podprsenky špatné a měly povislé prsy. Já hlasuji pro podprsenku. A na zpevnění prsou cvičit, spousta názorných cvičení je netu.

da ny

Vrozené dispozice, cvičit, shodit, plastická chirurgie…
Geny a zemská přitažlivost společně se stárnutím se ošidit nedají 🙂
Možná by bylo vhodné věnovat více pozornosti kvalitě života a jiným věcem…
Být se sebou spokojená, přijmout své tělo, neřeěit „neřešitelné“, případně investovat do chirurgického zákroku (zvážit rizika).

marci1

K pevnějším prsům: Sepněte ruce dlaněmi proti sobě ve výši hrudníku. Nadechněte se a s výdechem zatlačte dlaněmi co nejvíce proti sobě. S nádechem povolte. Zopakujte alespoň patnáctkrát. (Počet opakování postupně zvyšujte). Lze cvičit jak vsedě, tak vestoje, ale dbejte na rovná záda. Ramena tlačte dolů a lopatky k sobě.

Čtěte více na: http://www.vi­talia.cz/clan­ky/pevna-prsa-pro-kazdeho/#ixzz4bfN4bex7

Jakub Tlapal

Jedině na plastiku. Jiné řešení není. Manželka na ni byla a prsa má výstavní. Nechápu, že na plastice nebyla už dřív 😁 . Taky byla na labioplastice zde a to je taky skvělý. Náš sexuální život teď dostal úplně jiný rozměr, tak přemýšlí, co si nechá upravit příště 🙂 .