STEPANSTRAKA

Jak na očkování mimo pořadník a legálně?

Prý se dá (někde) zaregistrovat na očkování, a pokud někdo nepřijde na termín, tak bych mohl jít místo něj, aby se vakcína nevyhodila.
Nevíte kde se k takovému postupu v Praze dopátrat?

Odpovědi
da ny

Máte pravdu, je řada lidí, kteří si to rozmyslí, nedostaví se na termín.
Je řada zdravotníků, kteří o to nestojí (/nejen v ČR). Zakoupené vakcíny bude třeba vyočkovat stůj, co stůj. :D Brzy se pojede 2. kolo.
Zatím sledovat věkovou hranici možné registrace. Praktičtí lékaři zatím dostatek vakcín nemají, ani pro 70 leté. Tam se zdravý člověk, nižšího věku zatím nechytá.
Brzy to budou prát i do 12 letých dětí.

xiperio

Jedině se domluvit s praktickým lékařem, aby Vám zavolal. NA velkých očkovacích místech to asi nepůjde. Ale na co předbíhat, když od pondělí už se budou očkovat 16+.

Dochy

Možná v nějakých středně velkých/menších očkovacích centrech někde v nemocnicích apod… Ale jistě nevím.
Další možnost je nepředbíhat, ale vybrat si očkovcí centrum s minimálním pořadníkem. Do O2 arény jsem dostal PIN2 několik hodin po registraci a nabídnutý termín cca 10 dnů od registrace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

da ny: lidé ruší termíny ne, že by si to úplně rozmysleli, ale že jim nevyhovuje termín

A mimochodem, myslel jsem, že máte zdravotnické vyzdělání nebo praxi – jestli se ale injekce podle vás do pacientů „perou“, tak to bych vás jako pacient nerad někde potkal :-/

Dochy

xiperio: Proč? Ke spěchu vidím jediný důvod: Dovolená 😉