Avatar uživatele
PostApMan

Jak na o2 a jejich splátkový kalendář ?

Cca pře 3 měsíci jsem jako OSVČ dostal do do dluhů z důvodu dlouhého onemocnění a následného úpadku příjmů a následného „krachu“. Pozastavil jsem tedy svojí činnost, vyplatil dva své zaměstnance a nabídl svojí firmu k prodeji (tedy nabídl pronájem mích prostor, za odstupné, moje registrované logo, zákazníky apod.). Našel se kupce a byl až tak ochotný že mě přijal jako svého obchodní zástupce na HPP. Potíž je v tom, ale že na mě doposud zůstal jeden dluh z dob mé podnikatelské činnosti u o2. Dluh přesahuje 20 000 a já teď řeším jak ho zaplatit. 20 000 po ruce v hotvosti bohužel nemám, a půjčku ve zkušební době nedostanu. Řešim tedy to jak mám postupovat, aby mi o2 utvořilo splátkový kalendář.

Je mi jasné že budu muset navštívit nejbližší pobočku a tam se dohodnout ,ale zajímá mě průběh ,jestli s tím nemá už někdo nějakou zkušenost, popřípadně pár rad jak postupovat. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, ReHu, annas před 4994 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Cullinda

Na pobočce se mužete dozvědět maximálně kontakt na osobu k tomuto kompetentní.
Té bych pak zaslala doporučeně dopis se stručným vysvětlením situace a žádostí o splátkový kalendář. Součástí žádosti by měl být i samotný splátkový kalendář – tedy termíny splátek, počet splátek a částka,kterou můžete splácet.
Kopii dopisu si uchovejte společně s podacím lístkem od dopisu.
Počítejte i s nějakým tím penále za opožděné placení.
Pokud Vám to napoprvé neschválí, nevzdávejte to, na nějaké té upomínce jistě najdete kontakt na někoho ve vyšší funkci, u koho můžete opakovat postup.
Pokud by se i tak nedařilo a oni to předali vymáhací společnosti, máte v ruce dokument, který dokazuje Vaši snahu splácet, což i ocení i vymáhací společnosti a dá se pak s nimi dohodnout.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mišula4

O2 nabízí standartní splátkový kalendář na maximální dobu myslím 10 měsíců, s tím, že nesmíte ani jednou porušit. Dohodnout lze i přes telefon, ale nevím jestli u tak vysoké částky. Je třeba zavolat na o2, oni Vás přepojí přímo na speciální oddělení, musíte mít u sebe identifikační číslo, pokud ho máte. Tam se domluvíte a oni Vám následně pošlou doporučeně splátkový kalendář. Ať Vám to dobře dopadne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek