Jak na Nokii 5230? Z nějakého (mně neznámého) důvodu jsem se začala volaným zobrazovat jako „skryté neznámé číslo“.

Nemůžu v menu nikde najít způsob, jak se vrátit k bývalému (běžnému) nastavení, tedy abych se volaným zobrazovala číslem nebo jménem.

Nejlepší odpověď
brillant

Nevím jestli to pomůže.
Nastavení hovorů
V nastavení hovorů můžete zadat nastavení přístroje pro hovory.
Zvolte možnost Menu > Nastavení a Volání > Hovor.
Zvolte z následujících možností:
● Odeslání mého ID — Chcete-li povolit zobrazení svého telefonního čísla
volanému účastníkovi, zvolte možnost Ano. Chcete-li použít nastavení, které
máte dohodnuté s provozovatelem služby, zvolte možnost Nastaveno sítí
(síťová služba).

http://nds1.no­kia.com/phones/fi­les/guides/No­kia_5230_UG_cs­.pdf

Další odpovědi
zjentek

nástroje- nastavení- telefon- volání- povolit identifikaci volajícího (nebo též „odeslání mého ID“- tam je možno zvolit „ano“ či ještě lépe „nastavit sítí“)
EN: tools- setting- phone- call- send my caller ID ,)
Doplňuji:
.. a pak zvolit nejlépe „set by network“ or „yes“ ,)