PeťoEX

Je možné lokalizovat smartphone a poté zjistit číslo?

Je možné lokalizovat nějaký telefon a poté zjistit číslo SIM karty??

Odpovědi
setapouch

Lokalizovat lze bez větších potíží. Zjistit číslo SIM, to záleží na tom, co si pod tím představit. Telefonní číslo? IMEI? IMSI? Něco jiného?

PeťoEX

No jde spíše o obyčejné telefonní číslo :))

setapouch

Potřebuješ nějaký údaj, na základě kterého se lokalizace provede. Nejčastěji je to telefonní číslo. Takže pokud ho znáš, lze přístroj lokalizovat, ale pak nepotřebuješ zjišťovat telefonní číslo.

Ale těch způsobů je víc, přes BTS, wi-fi, GPS…

PeťoEX

A kdybych v rámci nějaké aplikace Google vyhledal polohu mobilu, tak by se dalo zjisti telefonní číslo ?? jde hlavně o zjištění telefonního čísla, nežli polohy

setapouch

Jo, z IMSI by mělo, pokud se nepletu, jít zjistit telefonní číslo. Otázka je, jestli je dostupný software, který to umí.