Gami.Pet

Jak na mobilu předělat zapamatovani ? Popis v dopln. otazce

Na mem mobilu samsung jsem se na jedne strance zaregistrovala a po prihlaseni dala „zapamatovat“ ( heslo) no ucet jsem si zrusila a ted tam mam zapamatovane heslo i jmeno a zalozila jsem novy ucet a furt sem mi tam zobrazuji stare udaje, jak to predelat aby sem mi tam ulozilo to soucasne heslo a prezdivka ? To same mam i na e-mailu

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí vyčistit cache toho prohlížeče co tam je. Nevím, co to přesně za Samsunga máte, ale řada lidí používá prohlížeč Opera Mini, tak stačí jít do Menu a zvolit vyčistit soukromí.
Tím se vymaže ale všechno, to Vám snad tolika vadit nebude, ne?