ja-ne

Jak na Google Chrome? Nelze v něm pracovat ve více záložkách najednou – při načtení nové záložky původní zamrzne.

Pokud otevřu novou záložku, původně otevřená se zablokuje a je potřeba ji načíst znovu.

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuji Google chrome odinstalovat a buď ho znovu nainstalovat nebo přejít na nějaký jiný internetový prohlížeč.
Mohu doporučit Internet Explorer 9 nebo Firefox 16. Aspoň Google nebude vědět, co píšete do adresního řádku prohlížeče – nemusí ho zajímat, jaké stránky přímo navštěvujete.
Máte-li Windows XP, tak tam IE9 nefunguje, budete se muset uspokojit s IE8 nebo zkusit již zmiňovaný Firefox nebo Operu.

Zdroj: http://softwa­re.seznam.cz

Další odpovědi
muhamed

Tak to zkuste preinstalovat. Jestli to nepujde tak mate asi pomalej net

Ella

souhlasím plně s muhamedem… mě Chrome funguje rychle a bez problémů, nezamrzá, nepadá, nic…