-....-

Jak na batikování?

Máte zkušenosti s batikováním? popř. jak to dopadlo nebo jaké barvy jste použili?

Odpovědi
anonym

Za mých jinošských let to byla velká móda. I já jsem tvořil a holky čuměly.

Zdroj: http://www.ba­tikovat.cz/ba­tika-novod-batikovani.php

Drap

Dopadlo to vždy dobře. Používal jsem běžně dostupné barvy na textil a i přírodní barviva. U přírodních je trošku problém s dosažením dostatečně syté barvy. Neni to nic obtížného, jen se do toho pustit.
Přeji hodně tvůrčích úspěchů