sisi0110

Jak na Aero u Windows 7?

Mám nějaký ten měsíc nainstalovné Windows 7, ze začátku mi fungovalo Aero, ale teď už ne. Netuším proč. Přítel mi tvrdí, že je to tím, že jsem si pořídila novou grafickou kartu, ale ta je rozhodně lepší než ta stará (Asus EAH4670 1GB). A i kdyby to bylo grafickou kartou, co dělat, aby Aero zase fungovalo?

Odpovědi
Bumbes

Opravit, reinstalovat Aero aplikaci. Možná si potřebuje přiřadit správné ovladače pro tu novou grafickou kartu.