Anonymous01

Jak mužů přestat ? Klepu nohou , koušu si nehty , hraju si s vlasy . Jsem nervózní , nebo znuděná ?

Nejlepší odpověď
ReHu

To bys měla vědět ty, jestli jsi znuděná nebo nervní. Jak to asi máme z tvého popisu poznat.
Proto usuzuji na ŠÍLENOU NUDU.
Možná by neškodilo najít si nějakou brigádku.

Další odpovědi
dědapetr

Přestaň se nudit a najidi si nějakou činost,aby jsi zaměstnala ruce.

Lamalam

Pokud jsi nervózní, zajdi k odbornému lékaři. Pokud se nudíš, přestaň civět na monitor a začni něco smysluplného dělat.

Agneta

Přestaň civět na monitor, a začni dělat něco smyluplného, např. se jdi dívat na televizi, anebo se můžeš taky najíst – abys neměla hlad:DDD:DD