zjentek

Jak můžou fungovat horoskopy, u kterých není brán zřetel na covida?

Kdyby ti astrologové alespoň HRÁLI, jako že při sestavování horoskopů znamením na míru kalkulují přinejmenším se základními proměnnými tak, aby možná vidina, předpoklad, se vůbec dali začlenit do přijatelné reality blízké budoucnosti, ale to oni asi ne…

„Aktivity vhodné pro dnešní den:
Kontrola studijních výsledků dětí, odpolední návštěva kina, společná rodinná večeře mimo domov, čtení, poslech vážné hudby…“

To tam rovnou mohli připsat vyloupení banky a podobné, děkuji. Zítra:

„Budete se cítit skvěle. Drobnou vadou na kráse může být fakt, že se vám nebude chtít pracovat. No co, vždyť už je taky pátek…“

Odpovědi
Edison

V zásadě to je důkaz nesmyslnosti astrologie. 😁

Kepler

Ty už jsi zažil, aby COKOLIV fungovalo podle horoskopu?