Michal Kole

Jak může táta vydržet pracovat už 10 let po vrátnicích? Já bych tam nevydržel den, když by mi tam furt někdo coural.

Já bych potřeboval práci domů, nějaké kreslení v CADu, generování CNC programů z CAD do CAM, práce s nějakými výpočtovými programi či něco obdobného pro strojírenský nebo elektrotechnický průmysl.

Nejlepší odpověď
Drap

Možná je to jeho hoby, a nebo se mu to také nelíbí, ale ví že v dnešní době je obtížné najít práci a je rád za takovou kterou má a dokáže sám sebe překonat.

Další odpovědi
ReHu

Zeptej se táty, jak to může vydržet.
Jak to máme vědět my???
A najdi si takovou práci, co tady popisuješ. Sám.
Taky se musíš trochu snažit. Možná trochu víc. A ne pouze spoléhat na pracovnici úřadu práce.

Deli

Michale, asi ho v tom motivuje to, že se musí postarat a finančně zabezpečit potomstvo… Třeba taky má rád lidi…

Robert_PM

Ty bys hlavně potřeboval návštěvu v PL v Dobřanech. Nezvládl bys ani vrátnici, natož odbornou práci.

kablik

Možná taky proto, že musí živit svoje blbý potomky.