Kakabu

Jak může stát zjistit, jak hluboko kopu pod svým pozemkem? Jak hluboko mohu kopat sklep pod svým pozemkem?

Jak může stát zjistit jak hluboko kopu pod svím pozemkem? Jak hluboko mohu kopat sklep podsvím pozemkem ?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak hluboko jak chceš a jak ti dovolují plány přiložené ke stavebnímu povolení.

Další odpovědi
elkon

Stát to nezajímá, kopej kolik chceš.

dudu

Mám dojem, že např. při hloubení studny nad tři metry je třeba si opatřit povolení báňského úřadu. Ovšem ty za hrubku, kterou jsi vyrobil /podsvím pozemkem/ kopej co nejhlouběji a už tam prosím zůstaň,

Kryšpín

Klidně až na druhou stranu zeměkoule / na povolení / akorát pozor pokud vykouknete v Číně, nebo u Kima a v případě nálezu něčeho vzácného odevzdat státu.

cukrar

Stát to zjistí místním šetřením.

Sklep vykopete podle projektu, povolení.
Pokud se ptáte, kolik můžete kopat na černo, kde není žalobce, není soudce.
Hloubka výkopu je omezena stavebním a báňským zákonem.