FlAsh_7

Jak může někdo mít na Facebooku tisíc přátel? Vím, že nejsou praví, ale jak to někdo obecně dokáže?

Odpovědi
elkon

Právě proto, že to nejsou žádní přátelé, Je jim jedno koho si zaškrtnou. Nemá to žádný rozumný důvod.

PepasAvalonu

Prostě posílají žádosti, ostatní přijímají. Někteří jsou hodně společenští a řekl bych, že většina z nich jsou přátelé přátel. Nebo ještě víc přátelé přátel jejich přátel 😂 taky lidi, co znají jen od vidění a po jednom setkání.
Spousta mladých lidí chodí často na párty, na večírky, do klubu, na koncerty. Tam potkají spoustu lidí a i když se z nich nestanou přátelé ani známí, tak si je přidají…
Rodina, přátelé, přátelé přátel a známí, rodina přátel, školy a různé třídy, práce, brigády, zájmové skupiny/sport, lidi z různých akcí.
Někteří určitě posílají žádosti i těm, které vůbec nijak neznají ani je neviděli. Třeba mají jen pár společných přátel (na facebooku).
Samozřejmě je to nesmysl, mít tolik „přátel“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.