Alesh

jj, jasně mlžej, evidentně na tom není dobře

Další odpovědi
Kepler

Se zdravotním stavem prezidenta to jde skopce. Nebudu komentovat, přečti si:
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/z-lan-miri-sanitka-do-nemocnice-177390#dop_ab­_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&dop_req­_id=sTM3kjYS4db-202110101219&­dop_id=177390&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

led

Hospitalizácia, vzhľadom na zdravotný stav pana prezidenta bola nevyhnutná. Pozdržali ju len na nevyhnutný čas na povolebnú konzultáciu so súčasným premiérom.
Nemýľte si súčasného a budúceho premiéra. K prevzatiu funkcie premiéra nedochádza hneď po voľbách. K rozhodnutiu prezidenta, povereniu k zostaveniu vlády, menovaniu a nástupu budúceho premiéra ešte nedošlo a tak všetky potrebné kroky prezident zo zákona prejednáva so súčasným! premiérom.

tvaruzekcz

Vysmívat se zdravotně indisponovanému a ještě navíc zpochybňovat jeho zdravý úsudek je prostě ta „slušná“ politika pana Fialy po které celá naše republika volala.

zjentek

Kdo ví, třeba dopředu plánovali podobně jako prezident své výroky.

JežíšKristus

Prostě dopředu plánovali, že bude v bezvládném stavu. Funkce je samozřejmě i nadále schopný. Proč mít prezidenta, který je při vědomí, ten by nám jen kecal do práce.

Disraeli

Já si původně myslel, že ho třeba Babiš zabil nebo prostřelil, když ho odvážela sanitka, hned potom, co Babiš odešel. Sem si říkal, jestli mu Zeman odřekl pověření na sestavení vlády.

Ale nevím, co měl vyjednávat. Vím je že se měl setkat s premiérem hned v 11:00 hodin, což taky proběhlo. Takže zřejmě klidně mohli dopředu vědět o hospitalizaci. Nejspíš se jen čekalo (po volbách, po schůzce s Babišem), vzhledem k jeho stavu je to možné. Sice jeho stav už je chvíli pro veřejnost nejasný, ale ví se, že není moc dobrý. Já už jsem někde psal, že tipuji cirhózu jater a možná i jiné zdr. komplikace.
Pochybuji, že mlží, i když ta možnost tu taky je. Ale nemyslím si to. Evidentně na tom dobře není tak jako tak, proto dopředu plánovali hospitalizaci.

Drap

Však vyjednával. Setkal se s Babišem, dohodli potřebné a jel do špitálu. Co je na tom k nepochopení? Neni třeba hledat záhadu tam, kde neni.

JežíšKristus

S Babišem není o čem vyjednávat, když prohrál volby. Jednání o nové vládě zatím neproběhla.

led

Babiš je ešte stále premiérom vo funkcii.

nyjono

Drape, jednání se mi zdálo celkem krátké, vzhledem k závažnosti. Měl by vyjednávat i s druhou stranou.
Taky prezident nevypadal v takové kondici. Spíš to vypadalo na zhoršený zdravotní stav.

nyjono

Navíc byl přijat na akutní příjem, takže jaké to je plánování?

zjentek

Neřeš. Esisisifšim tak Drap a Elkon jsou tady, jen aby pokládali. Ok, no problem. Já jsem položil dnes jako obvykle ráno. Bylo jako předloktí.