Dan-Bohm

Jak může být dlouhý krátký film?

Dobrý den, tentokrát se ptám, jestli krátký film může být dlouhý třeba do půl hodiny,nebo může být i delší, třeba do hodiny?

Odpovědi
Fyzik

Nikdo zatím neměl potřebu přesně stanovit, jaká je časová hranice mezi krátkým a dlouhým filmem. Mně třeba i některé celovečeráky připadají krátké. A když bych viděl film do hodiny, jak říkáš, tak bych ho nenazýval ani krátkým filmem ani celovečerákem, prostě bych ho nazval filmem do hodiny.