michaelavrr

Jak mu říct že se mi líbí?

Ahoj, už se mi líbí rok jeden kluk, je mu 19 a mně 15a je z mé vesnice, dokonce bydlíme vedle sebe, takže se známe od mala, ale několik let jsem ho neviděla protože bydlím u mamky a jezdím tam na víkendy, a před rokem jsme si začali psát, jednou tak za měsíc mi napsal a teď jsme si začali víc psát, takže se mi teď začal víc a víc libit, a nevím jak mu to napsat.
On je fakt hodně milej kluk, ptal se mě jestli chci růži na Valentýna a dovezl mi ji a vůbec nevím co to má znamenat, jestli se mu libim nebo ne…

Odpovědi
aevul

A proč mu to chceš říkat? Dal ti kytku. Tak pro něj taky udělej něco pěkného. Jestli se mu taky líbíš, oplatí ti to. Když to to oplatí, zase mu to oplať. No a když si budete takhle věci plácet, přijde to samo. Jestli další oplácení nepřijde, byl jen milý bez vážnějších úmyslů.

Lurius

Zkus se zeptat sousedů jestli jim nevozí taky růže, ať máš jistotu

orwell

Říct, nebo napsat? Tak jako na vojně. Stručně a jasně. V případě psaní pozor na hrubky! Co se týká té růže, tak pokud nejsi jeho máma, nebo babička či ségra, tak je to snad jasné, ne? Samo, že se mu líbíš 🙂