KristovaNoha

Jak mohou být virtuální předměty prodejné?

Jak může někdo vlastnit virtuální předmět za milion korun, vždyť vývojáři mohou sami ovlivňovat cenu těch předmětů nebo si je vytvořit pro sebe kolik chtějí a dát je komu chtějí, existují vůbec nějaká pravidla pro výrobu těchto předmětů?

Odpovědi
Lgee

Vývojáři si je vytvářet jak chtějí nemůžou jednalo by se o trestný čin podvodu.

Arne1

Pokud je někdo chce koupit…

Dochy

Tak se podívej jakej zájem je o blbou Korunu Českou… Tak proč by nemohli být prodejné i jiné virtuální předměty?
A co se týče virtuálních předmětů ve hrách: K tomu „vývojáři si jich mohou vyrobit“ – tak jsou daná nějaká pravidla. Bez důvěry nemá smysl nějaké prachy investovat a vývojáři to samozřejmě vědí. Podle toho se také zařídí. Proč by měli podvodně vydávat nové a nové předměty, když na základě důvěry mají zajištěn velice slušný příjem?