Avatar uživatele
anonym

Jak moc je riziková konzumace fast foodů po použití hromadné dopravy?

Každého člověka procházejícího městem někdy přepadne chuť na něco k snědku, zvlášť když se z prodejního stánku line neodolatelná vůně. Jenže někdy takové pochoutky – pečené kaštany, vařená kukuřice nejsou tak dobře zabaleny, aby se nemusel jídla dotknout holýma rukama. Co myslíte, hrozí nákaza z veřejných dopravních prostředků? Nebo jakým chováním lze ještě získat infekci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, iq před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Mě přepadla chuť na hamburger a pizzu :D MHD nejezdím, jezdím na pincku.
http://www.you­tube.com/watch?v=9oF­MY8B5CrY&featu­re=related

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RAB

podle mě jde spíše o to, co s těma rukama dělal prodavač. U mcdonalda bych i věřila v hygienu, ae u těch pouličních stánků bych spíše brala v úvahu, jestli na nich nejsou zbytky......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iq

Já teda nevím,ale myslím si že všechny tyhle přepečlivé věci,jako že se nesmí pečivo vzít holou rukou atp.jsou nesmysly.Dřív jsem jezdil služebně do Thajska a tam se běžně vaří přímo na ulicích,všechno se bere holýma rukama a nikdo z toho nic nemá.Nejlepší,když je za pultem honička a prodavačka dává holou rukou výrobek a rukou se sáčkem si bere peníze.:-) A to registruji dost často.Myslím,že když si položíte ruku na madlo eskalátoru,tak máte větší šanci onemocnět.
Tak jsem si přečetl otázku pořádně:-) .Údajně nejvíc infekcí se nachází v kanceláři na pc klávesnici,na dalším místě jsou to právě madla eskalátorů,schodišť atp,ty se téměř neumývají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Záleží jak si často myjete ruce, Sníží se s tím riziko.Jinak lidský organizmus je proti části bacilů imuní.Jinak bychom museli žít v kosmických skafanrech.Vzpo­mínám na opatření v Chomutově proti žloutence. Kliky od obchodů omotané gazem a napuštěné desinfekcí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek