Rokio

Jak moc je podle vás pravděpodobné, že se armádní generál ve výslužbě Petr Pavel, stane prezidentem ČR?

Já to vidím tak na 60 až 70 %. Jaký máte vy odhad?

Nejlepší odpověď
Drap

Já si myslím, že těch katastrof nás už postihlo dost.

Další odpovědi
Ametyst

Lidé mají informace hlavně z masmedií, a Pávek je jejich hvězdou. Bude to tak, jak chtějí masmedia. Pávka podporuje zahraničí, takže smůla pro Čechy. Ten nebude pracovat pro ČR, ale bude vyslancem Bruselu v ČR.

zjentek

Prezidentem bude Babiš. Kolik je ti let, že doposud jasně nechápeš systém na jedné straně (črdele) a hověz/skop na straně druhé 🤦‍♂️

plebs

Podívej Rokio pokud vyhraje komouši budou nadšeni poněvadž byl rudoch Brusel bude také nadšen / poněvadž je to zápaďák / i USA dámy jej budou volit je to pohlednější děda než děda Zeman, ovšem četl jsem od znalkyně expertky editorky že volbu ovlivní Rus, který má tajnýho koně A. Babiše.

VaclavZeman

Nemam zadna relevantni data a domnivam se, ze se to tezko pocita. Ja ale budu volit pana Babise nebo Bastu (to byl dzouk). Kdybych byl v Tvem veku, tak bych asi taky volil pana generala, ale nyni uz nejsem ten mlady pravicak. Nyni uz nemyslim na pristi generace a chci si jen uzit. A jediny pan Babis mi toto nabizi. Vim, ze objektivne neni moc dobry, ale ja zadne deti nemam, takze nemusim premyslet nad zadluzenim pristich generaci (ne, ze by byl pan Fiala opak, nebo). Dekuju.

ecpedicelove

Určitě záleží jak kdo, vidím to takhle:
Důchodci – Babiš
Mladí – Pavel
Potom už je to jen na štěstí

petrph

Viděl bych to stejně jako v případě předešlých prezidentských voleb, přibližně na padesát procent. Babiš převezme elektorát po Zemanovi, gen.Pavel zase hlasy všech jeho odpůrců. Takže – zase jako minule, skoro padesát na padesát, rozdíl tam bude třeba půl procenta, procento, nedá se odhadnout na kterou stranu

Darcy

dopadnete jak my s rezidentkou, která nám mává s americké drdele… 😂