Smack

Jak mít větší střik ejakulátu při pohlavním styku?

Muži a střiky.

Odpovědi
Kryšpín

Souložit na rozhledně a po vytažení chlouby z lúna stříkat dolů.

elkon

Za prvé to nezměníš a za druhé je to jedno, pokud nechceš třeba „hasit oheň“.

Justin1

K čemu je to potřebné? Milování není výkonový sport.

dudu

Zřejmě jsi ctitel zásady, že může být malý, ale musí být zuřivý a kam nedosáhne, tam dostříkne.....

Kelt

Tak je to pěkné obdivovat pornoherce, kteří mají minimálně 5 obrovských střiků po 100 ml. Na druhou stranu těch spermií je v ejekulátu tolik, že při dobré konstelaci hvězd a partnerky může dojít k otěhotnění. Předpokládá to zdravé jedince. A když chceš vystříkat pokoj, tak si najdi malíře s nářadím.