sejtanka

Jak mám zrušit odpovědi.cz s propojením s facebookem.?

Doplňuji:
Asi jsem totálně blbá,nebo slepá,ale nikde to nevidím..:-((

Nejlepší odpověď
rynek878

Ve svém profilu máte zatrženo u Facebooku-sdílet zajimavé otázky,tedy odstraňte fajfku!!!

Další odpovědi
Miroslavst

Můj profil (teda ten tvůj), vpravo vedle fotky.
Na to klikni a pak klikni na upravit profil.
Potom buď odškrtni sdlílet zajímavé otázky nebo přímo odpojit FB.

iceT

Můj profil-upravit profil-naskočí kolonka s různými variantami-mimo jiné tam je třeba zasílat týdenní shrnutí,to po čem toužíte je myslím ta poslední-sdílet zajímavé otázky na facebooku

hanulka11

Sejtanko, myslím, že to tam vůbec nemáš , vždyť ty nejsi na facebooku, ne? Aspoň to nevidím na tvé profilové fotce. Já tedy tu možnost taky nemám ve svém profilu.